Walczyli w Książenicach

28 lutego 2021, godz. 11:15, 31 wyświetleń  

A A A

W sobotę 27 lutego w Książenicach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej rozgrywanym pod balonem dla Chłopców z roczników 2011-2012. Za jego organizację odpowiadały wspólnie Strefa Ruchu Książenice i klub piłkarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn wśród nich drużyna Mszczonowianki.

Wszystkie zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym, co pozwoliło im rozegrać  11 spotkań i niemal 3 godziny na boisku. W przerwie od spotkań dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszył się Youtuber Quesek, który prowadził konkursu z nagrodami. Podczas zakończenia najlepsze trzy zespoły dostały  pamiątkowe nagrody jakimi były medale i dyplomy, a pozostałe dostały dyplom za uczestnictwo w zawodach.

W zawodach oprócz Mszczonowianki udział wzięły: 2 zespoły Pogoni Grodzisk Mazowiecki, 2 zespoły Unii Skierniewice, Pogoń Siedlce, LKS Chlebnia, Orlik Radom, SEMP Ursynów Warszawa, UKS Białe Orły Warszawa, Naprzód Brwinów, Znicz Pruszków

Mszczonowiankę reprezentowali: Filip Marcyjanik, Michał Olczak, Dawid Rutkowski, Ksawery Adamczyk, Kornel Adamczyk, Kacper Jasiński, Szymon Szewczyk, Jakub Skórzyński, Bartek Kołkowski i trener: Karol Jakubczak

Nasi zawodnicy mieli dobre momenty, gdzie realizowali zadania trenera. Zdarzały się tez porażki. Turniej uważam za bardzo udany mogliśmy sprawdzić się z mocnymi przeciwnikami powiedział trener Karol Jakubczak.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 13:31
Przed meczem z Warką
dzisiaj, godz. 13:28
Historia K.S Warka
21 kwietnia 2021, godz. 16:19
Juniorzy nie mają szczęścia
20 kwietnia 2021, godz. 11:48
Skrót meczu Radomiak II - Mszczonowianka okiem Zebrra TV
19 kwietnia 2021, godz. 14:07
Weekend z AP Mszczonowianka
19 kwietnia 2021, godz. 12:32
Nabór do Akademii

Zobacz wszystkie...