Wygrana i porażka juniorów młodszych (r. 2001)

10 października 2017, godz. 20:22, 347 wyświetleń

Zwycięstwo ze Spartą Jazgarzew i porażkę z liderem - Ożarowianką zaliczyli w ostatnim czasie juniorzy młodsi Mszczonowianki z rocznika 2001.

Juniorzy młodsi wygrali ligowe spotkanie z Spartą Jazgarzew 2:1 (1:1), a obie bramki dla naszego zespołu zdobył Michał Grzywaczewski.

Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla mszczonowskiej drużyny. W 23. minucie meczu zawodnicy z Jazgarzewa wyszli na prowadzenie, ale po stracie bramki nie trzeba było długo czekać na reakcję gospodarzy. Zespół prowadzony przez trenera Bartłomieja Czarneckiego odpowiedział bowiem 10 minut później dzięki trafieniu Michała Grzywaczewskiego, który w letnim okresie przygotowawczym dołączył do młodzieżowej drużyny naszego klubu.
Po przerwie, dokładnie w 57 minucie,  Michał Grzywaczewski  po indywidualnej akcji wyprowadził Mszczonowiankę na prowadzenie. W drugiej części spotkania mecz wyglądał podobnie jak w pierwszej - starcie było wyrównane, a obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia kolejnych bramek.

Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i zespół trenera Bartłomieja Czarneckiego - po przegranej w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami (2:3) - mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

KS Mszczonowianka 2:1 Sparta Jazgarzew

Bramki: 2x Michał Grzywaczewski

Skład: 16  Michał Grzywaczewski - 1  Mikołaj Banasiewicz,20  Dawid Barzenc (65'), 3  Mateusz Borowiec (70'), 5  Patryk Cieplak, 26  Daniel Frost, 14  Adrian Jurkiewicz (70'),17  Łukasz Kwiatkowski,10  Jakub Matusz (41'), 2  Norbert Szymanowski, 24  Michał Żółtowski. Rez. 21  Wiktor Kuran (70'), 18  Dominik Majewski (70'),11  Kryspian Sobol (41'), 8  Patryk Wisławski (65').

***

W dziewiątej kolejce spotkań II ligi okręgowej  zespół z Mszczonowa zmierzył się ponownie na własnym boisku z liderem rozgrywek drużyną KS Ożarowianka.

Już pierwsza akcja w wykonaniu przyjezdnych zakończyła się bramką. W 10 minucie sędzia  podyktował rzut karny oraz pokazał czerwony kartonik Danielowi Frostowi. Od samego początku spotkania zawodnicy Bartłomieja Czarneckiego musieli radzić sobie w osłabieniu.

W pierwszej części obie ekipy stworzyły sobie jeszcze kilka sytuacji do strzelenia gola, ale w decydujących momentach zawodziła skuteczność. Mimo gry w dziesięciu gospodarze liczyli, że w drugich czterdziestu  minutach  będą w stanie odwrócić losy meczu. Niestety w siedemdziesiątej drugiej minucie w zamieszaniu pod naszą bramką najwięcej zimnej krwi zachował napastnik gości i podwyższył wynik spotkania na 0:2. Nie mający nic do stracenia piłkarze Mszczonowianki rzucili się do odrabiania strat nadziewając się tym samym na kontry. Jedna z nich zakończyła się trzecią bramką dla zespołu lidera i taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

KS Mszczonowianka 0:3 KS Ożarowianka

Skład: Mikołaj Banasiewicz, Patryk Wisławski, Dawid Barzenc, Dominik Majewski, Patryk Cieplak, Daniel Frost, Adrian Jurkiewicz , Łukasz Kwiatkowski, Jakub Matusz , Norbert Szymanowski, Michał Żółtowski. Rez. Wiktor Kuran, Tomasz Wacławek, Cezary Rombek.