Wygrana juniorów w Łaskarzewie

21 września 2015, godz. 15:27, 261 wyświetleń

Juniorzy Mszczonowianki pokonali na wyjeździe Promnik Łaskarzew 2:1 po bramkach Koziarskiego i Czerwińskiego.

Mecz był od początku dość wyrównany,  jednak z biegiem minut zaznaczała się przewaga gospodarzy, którzy byli silniejsi fizycznie od naszych zawodników. Mszczonowianka starała się wyprowadzać groźne kontrataki m.in. Czerwinski wyszedł sam na sam z bramkarzem , ale przegrał ten pojedynek. Po jednej z kontr wywalczyliśmy rzut rożny. Do piłki podszedł Koziarski i bezpośrednio z narożnika boiska umieścił ją w siatce. Do przerwy zatem Mszczonowianka prowadziła 1:0.

Druga polowa to nadal ataki Promnika, ambitnie rozbijane przez nasz zespół. Około 70 minuty meczu nasi zawodnicy próbowali złapać zawodnika gospodarzy na spalonego, jednak ten umiejętnie go uniknął i bez problemu doprowadził do wyrównania. Po tym golu nasi zawodnicy dodatkowo się  zmobilizowali i w samej końcówce Mateusz Czerwiński strzelił zwycięską bramkę.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo ambitnie i chwała im za podjętą walkę z silnym przeciwnikiem. Na szczególne słowa uznania zasługuje postawa Michała Saskowskiego w bramce, gdyż popisał się on kilkoma kapitalnymi interwencjami a dodatkowo przez cały mecz bronił bardzo pewnie.

Promnik - Mszczonowianka 1:2 (0:1)

Bramki: Koziarski, Czerwiński

Skład: Saskowski, Cymerman K, Burchacki K, Urynowicz, Jasiński, Cymerman S, Mogielnicki, Koziarski, Dębowski, Czerwiński. Rez.: Zagrali również Rogulski, Majewski, Zayani.