Wygrana juniorów z Żyrardowianką

06 sierpnia 2016, godz. 17:35, 243 wyświetleń

W spotkanie lepiej weszli gracze Żyrardowianki, którzy na początku stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, na szczęście bez efektu bramkowego. Gdy wydawało się, że po około 25 minutach mszczonowianie opanowali sytuację i to oni zaczęli przeważać, jedna z kontr Żyrardowianki dała jej prowadzenie. Podopieczni Damiana Pociecha i Michała Kwiatkowskiego zdołali jednak jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu, po ładnym strzale Borowca z około 25 metrów.

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła bardziej podbudowana i utrzymywała się więcej przy piłce, a goście biegali i starali się szukać bramki z kontry. Drugą bramkę zdobyliśmy po świetnym uderzeniu z połowy boiska w wykonaniu Kwiatkowskiego. Do końca nasza drużyna przeważała i starała się strzelić kolejne gole, ale mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszego zespołu.