WYGRANA PRZED LIGĄ! 5:2

11 marca 2019, godz. 22:09, 307 wyświetleń

Nasz zespół odniósł zwycięstwo w ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek ligowych - to dobra prognoza.

W pierwszej połowie nasz zespół miał zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, nie przekładało się to jednak na ilość sytuacji podbramkowych. Przeciwnicy rzadko bywali pod naszą bramką, niestety jeden z ataków rywali zakończył się rzutem karnym, po którym przeciwnik zdobył bramkę. Drugą bramkę piłkarze Teresina zdobyli chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, po stałym fragmenciegry, przegrywaliśmy 2:0. Mimo wszystko - ochłonęliśmy, zaczęliśmy przeprowadzać co raz składniejsze akcje i udało się nam zdobyć, aż 5 bramek.

Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla Mszczonowianki.

Widać jeszcze brak pełnej dynamiki i szybkości, lecz z pewnością przyjdzie to z pierwszymi spotkaniami ligowymi.

Skład 1 połowa: Leszczyński, Ogłoziński, Testowany, Jadacki Kacper, Gruszczyński, Wójcik, Janik, Jadacki Filip, Pociech, Sosnowski, Białek. Zmiany: testowany, testowany, Gliński, Chukwuemeka, Janik.