Wygrana trampkarzy w Piastowie

12 września 2016, godz. 17:59, 246 wyświetleń

Trampkarze Mszczonowianki po dobrym meczu pokonali na wyjeździe Piasta Piastów 4:2.

Nasz zespół od samego początku grał agresywnie i już po 2 minutach powinien prowadzić lecz w dobrej sytuacji Szymański uderzył w boczna siatkę. Kilka minut później już się nie pomylił i wyprowadził Mszczonowiankę na prowadzenie.

Mszczonowianie dłużej utrzymywali się przy piłce, konstruowali zespołowe akcje. Druga bramka padła po płaskim dograniu z bocznego sektora boiska i strzale z kilku metrów Stusińskiego. Ten sam zawodnik jeszcze raz wpisał się na listę strzelców finalizując niemal kopię poprzedniej akcji i do przerwy podopieczni Damiana Pociecha i Michała Kwiatkowskiego prowadzili 3:0.

Po zmianie stron Szymański szybko podwyższył na 4:0 i wydawało się, że jest po emocjach. W końcówce przyszło jednak rozluźnienie, najpierw Szymański przestrzelił rzut karny, a potem gospodarze zdobyli dwie bramki, ale to było wszystko na co było ich stać w tym spotkaniu.