Wygrana w pierwszym sparingu

26 stycznia 2014, godz. 11:16, 272 wyświetleń

W pierwszym tej zimy meczu sparingowym Mszczonowianka pokonała trzecioligowy MKS Kutno 1:0.

Spotkanie, rozegrane w Łowiczu na bardzo dobrze przygotowanym boisku, miało wyrównany przebieg, choć więcej klarownych sytuacji wypracowała sobie Mszczonowianka. Zabrakło nieco skuteczności, ale jedną z okazji udało się wykorzystać. W 70 minucie zwycięską bramkę zdobył Kamil Łojszczyk.

W naszej drużynie zagrało dwóch nowych zawodników - Maranowski (KS Nadarzyn) i Nowak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki). O ich przydatności do drużyny trener Rafał Dopierała zadecyduje w nadchodzącym tygodniu.

Warto również wspomnieć o dwóch wychowankach - Patryku Dąbrowskim i Marcinie Kustoszu, którzy dostali szansę pokazania się w pierwszym zespole.

MKS Kutno - Mszczonowianka 0:1 (0:1)

Mszczonowianka (I połowa): Kwiatkowski - Oroń, Nawrocki, Cackowski, Darnowski, Skórzyński, Bogołębski, Maranowski, Łopata, Nowak - Dobski. (II połowa): Kwiatkowski - M. Kustosz, Cackowski, Nawrocki, Darnowski, Bogołębski, Miller, Ciesielski, Dąbrowski, Białek, Łojszczyk.