Wygrana z Perłą Złotokłos!

24 marca 2019, godz. 22:16, 269 wyświetleń

ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJE !
KS Mszczonowianka odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo po przerwie zimowej, przeciwnikiem naszej drużyny była czerwona latarnia ligi - Perła Złotokłos. Mecz od początku toczył się pod dyktando drużyny z Mszczonowa. Już w 9 minucie bramką udokumentował naszą przewagę Białek strzałem z 13 metra. Gospodarze raz za pod koniec pierwszej połowy. Z karnego trafił Cudny i do szatni piłkarze razem stwarzali okazje pod bramką przeciwnika ale kolejna bramka padła dopiero schodzili przy wyniku 2:0. W przerwie doszło do jednej zmiany, za Pociecha
kartkę. W dalszej części spotkania nasza drużyna z wiadomych względów skupiła wszedł Branicki. Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych ataków naszej drużyny, lecz zmieniło się to w 55 minucie gdy Piotr Cudny dostał czerwoną się na obronie i zachowaniu czystego konta. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie.

Pierwszy mecz po przerwie zimowej jest zawsze wielką niewiadomą dlatego zwycięstwo tym bardziej cieszy. Za tydzień czeka naszą drużynę dużo cięższa przeprawa bo zawodników którzy pauzują za kartki. Dlatego tym bardziej nasza drużyna będzie przyjeżdża drużyna z Piaseczna, tym bardziej ze zabraknie trzech podstawowych potrzebowała wsparcia kibiców!

Na uwagę zasługuje również fakt, że na trybunach gościliśmy blisko 150 osób! Dziękujemy za wsparcie kibiców!

KS MSZCZONOWIANKA 2:0 PERŁA ZŁOTOKŁOS
9’ Białek 45’ Cudny
Wyjściowy skład:
Leszczyński, Ogłoziński, Poddębniak, Jadacki Kacper, Janik
Michał, Janik Sebastian, Jadacki Filip(Wójcik 63), Cudny, Pociech(Branicki 45),
Sosnowski(Gruszczyński 69), Białek.
Zawodnicy rezerwowi: Stawiarski, Branicki, Gruszczyński, Wójcik, Majchrzak, Czarnecki.