Wysoka wygrana Juniorów

26 października 2021, godz. 10:28, 217 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 24 października w spotkaniu kolejki II Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych zespół Mszczonowianki 2005 pokonał na swoim boisku drużynę Naprzodu Stare Babice 2005 11:3. Bramki dla podopiecznych Macieja Kleczko i Bartłomieja Szamburskiego zdobyli: Karol Wiśniewski 3, Kamil Stępień 2, Arkadiusz Witecki, Michał Kowalczyk, Bartosz Gers, Przemysław Witecki, Mateusz Janus i Jakub Pelc

Po pierwszych 20 minutach, które nie były w naszym wykonaniu dobre układamy sobie grę na boisku do takiego stopnia, że rywal nie jest w stanie dotrzymać nam przysłowiowego tempa i mecz udaje nam się zdominować już w pierwszej połowie. Warto dodać, że bramki w meczu strzelone były w efektowny sposób. powiedział trener Bartłomiej Szamburski