Wysoka wygrana na inaugurację!

10 sierpnia 2013, godz. 10:51, 230 wyświetleń

Świetnie zaczął się nowy sezon dla piłkarzy Mszczonowianki, którzy na inaugurację pokonali na wyjeździe Spartę Jazgarzew 4:1!

Wynik przed przerwą otworzył nowy nabytek Mszczonowianki Marcin Dębowski (38'), a gdy po zmianie stron po bramkach Piotra Nawrockiego (46') i Kamila Łojszczyka (61') Mszczonowianka prowadziła 3:0, oczywistym się stało, że podopieczni Rafała Dopierały z trudnego terenu wywiozą komplet punktów. Na bramkę honorową z 64 minuty niemal natychmiast odpowiedział ponownie Nawrocki (66') i mszczonowianie na inaugurację sezonu 2013/14 odnieśli wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo 4:1.

Najbliższy mecz nasz zespół rozegra także na wyjeździe, już w środę, 14 sierpnia, zmierzy się bowiem w Grójcu z tamtejszym Mazowszem. Po raz pierwszy własnej publiczności Mszczonowianka zaprezentuje się w sobotę, 17 sierpnia, gdy o godzinie 16.00 podejmować będzie Znicz II Pruszków.

Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka 1:4 (0:1)

Skład Mszczonowianki: Le Minh - Łojszczyk, Pastewka, Darnowski, Skórzyński, Łopata, Bogołębski (65’ Miller), Ciesielski, Nawrocki, Dębowski (82’ Oroń), Dobski (76’ Białek).