Wysoka wygrana na koniec przygotowań

05 marca 2022, godz. 14:31, 253 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 5 marca w swoim ostatnim spotkaniu kontrolnym przed ligą zespół Mszczonowianki wygrał w Sierakowicach Lewych z ligowym rywalem Orłem Baniocha 4:0. Bramki dla podopiecznych Mykoły Dremliuka zdobyli: Patryk Kubicki 2, Patryk Obiała i zawodnik testowany

Przystępując do meczu z Orłem zespół Mszczonowianki chciał pokazać, że jego forma przed ligą rośnie.Orzeł wydawał się dobrym sparingpartnerem, ponieważ w lidze drużyna ta urwała punkty zespołowi ze Mszczonowa.Dla zespołu z Baniochy była to okazja do pokazania, że porażka w Pucharze na własnym boisku ze Mszczonowianką była przypadkowa i teraz przyszła kolej na rewanż.

Pierwsza połowa była wyrównana a gdy wydawało się, że zakończy się bezbramkowym remisem to w samej końcówce po zagraniu Mikołaja Napory Patryk Kubicki zdobył bramkę, która pozwoliła ustalić wynik po 1 połowie na 1:0 dla Mszczonowianki.W drugiej połowie na kolejne bramki trzeba było czekać aż 25 minut. Wszystkie były zdobyte przez mszczonowian.W 70 minucie rezultat spotkania na 2:0 po zagraniu Jakuba Grzeszaka podwyższył Patryk Kubicki.

W 74 minucie w polu karnym faulowany był Patryk Obiała. Sam zdecydował się na wykonanie jedenastki, którą wykorzystał i zrobiło się 3:0.Wynik spotkania został ustalony w 89 minucie po bramce zawodnika testowanego. Ostatecznie Mszczonowianka pokonała drużynę Orła Baniocha 4:0.

W najbliższą sobotę 12 marca podopieczni Mykoły Dremliuka wznowią rozgrywki ligowe. Pierwszym rywalem ligowym będzie drużyna Wilgi Garwolin. Spotkanie to zostanie rozegrane we Mszczonowie. Jego początek zaplanowano na godzinę 12:30.

Skład Mszczonowianki:Adam Filipiuk, Dawid Poddębniak, Mateusz Jeliński, Michał Janik Patryk Czarnecki, Konrad Szkopiński, Damian Pociech, Mikołaj Napora, Patryk Obiała, Patryk Kubicki, Daniel Leszczyński, Anthony Chukwuemeka, Hubert Gutkowski, Piotr Wójcik, Jakub Grzeszak, Damian Chełmiński i 2 zawodników testowanych

Skład Orła: Krzysztof Jurek, Wojciech Gorczyca, Piotr Bogacki, Piotr Sadowski, Patryk Dąbkowski, Michajło Koriażnow, Krzysztof Możdżonek, Bartłomiej Grudziński, Kacper Ciesielski, Eryk Agnyziak, Jan Balawajder, Adam Myszkowski, Marcel Keller, Maksymilian Niciporuk i 4 zawodników testowanych