Wysoka wygrana z Widokiem Skierniewice

30 stycznia 2014, godz. 11:17, 247 wyświetleń

W rozegranym w Łowiczu meczu sparingowym Mszczonowianka pokonała czwartoligowy Widok Skierniewice 4:0.

W meczu z 3 zespołem łódzkiej grupy IV ligi mszczonowianie byli zespołem zdecydowanie lepszym, już do przerwy aplikując rywalom 3 bramki (dwa trafienia Łojszczyka, jedno testowanego Nowaka). Po zmianie stron wynik na 4:0 ustalił Białek.

Trener Rafał Dopierała, mimo iż mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach, przy bardzo niskiej temperaturze, był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Wszystkie bramki padły bowiem po ładnych, zespołowych akcjach.

Widok Skierniewice - Mszczonowianka 0:4 (0:3)

Skład Mszczonowianki (I połoowa): Kwiatkowski - Darnowski, Cackowski, Skórzyński, Mitrowski, Łopata, Bogołębski, Maranowski, Nowak, Łojszczyk, Dobski. (II połowa) Kwiatkowski - Kustosz, Skórzyński, Nawrocki, Oroń, Dąbrowski, Ciesielski, Miller, Migdał, Białek, Dębowski.