Z Pruszkowa na tarczy

02 listopada 2017, godz. 20:27, 261 wyświetleń

Nie udało się trampkarzom Mszczonowianki sprawić niespodzianki na boisku lidera - Znicza Pruszków. Skończyło się wysoką porażką 1:6.

Zaczęło się obiecująco dla naszego zespołu, bowiem już w 4 minucie wynik mógł otworzyć Wiktor Wojtczak, ale obronną ręką w tej sytuacji wyszedł bramkarz gości. Kilka minut później gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Przed przerwą Znicz zdołał strzelić  jeszcze 3 bramki i tak naprawdę emocje zakończyły się już  po pierwszych 35 minutach.

Cieszy natomiast postawa naszych chłopców w drugiej połowie, gdy jako pierwsi strzelili bramkę, a dokładnie Kacper Szymanowski po strzale z dystansu. Mimo niekorzystnego wyniku mszczonowianie próbowali nawiązać walkę z liderem tabeli, jednak słaba postawa w pierwszej połowie zadecydowała o tym, że Mszczonowianka wracała do domu na tarczy przegrywając ostatecznie 1:6.

Znicz Pruszków 6:1 KS Mszczonowianka

Bramka: Kacper Szymanowski

Skład: Stan, Adamczyk, Orzechowski, Dobrzyński, Wijatyk, Wiśniewski, Szymanowski, Siochna, Stusiński, Wojtczak.