Zabrakło 3 minut

15 sierpnia 2013, godz. 10:52, 318 wyświetleń

Niestety, już w II kolejce sezonu 2013/14 piłkarze Mszczonowianki zanotowali porażkę. Podopieczni Rafała Dopierały przegrali na wyjeździe z Mazowszem Grójec 1:2 (1:1), a jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Piotr Nawrocki.

Prowadzenie gospodarze objęli w 20 minucie, a strzelcem gola był... Tomasz Jaskólski, który jeszcze kilka tygodni temu reprezentował barwy Mszczonowianki. Jeszcze przed przerwą, w 35 minucie, Mszczonowianka zdołała wyrównać, a do bramki Mazowsza trafił Piotr Nawrocki, dla którego jest to już 3 bramka w sezonie.
W II połowie inicjatywa należała do miejscowych, ale wydawało się, że nasz zespół wywiezie z trudnego terenu cenny punkt. Niestety, w 87 minucie Mszczonowianka poniosła podwójną stratę, po faulu w polu karnym czerwoną kartkę zobaczył Darnowski, a "jedenastkę" gospodarze zamienili na zwycięską bramkę.

Mazowsze Grójec - Mszczonowianka 2:1 (1:1)

Mszczonowianka: Le Minh - Skórzyński, Darnowski, Ciesielski, Pastewka, Bogołębski, Łojszczyk, Łopata, Nawrocki, Dębowski, Dobski. Rez. Białek, Mitrowski, Miller.