Zadecydowała pierwsza połowa

08 maja 2023, godz. 08:20, 122 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 7 maja w spotkaniu III Ligi Okręgowej Trampkarzy Młodszych zespół Mszczonowianki 2009 przegrał w Milanówku z Mustangami Podkowa Leśna 2009 2:7. O wyniku spotkania zadecydowała słaba postawa w pierwszej połowie.

Skład Mszczonowianki: Igor Rutkowski, Szymon Tyszko, Jakub Wojtczak, Jakub Ziółkowski, Hubert Lesiak-Lipiński, Oskar Tomaszewski, Marcin Grabiński, Nikodem Folc, Fabian Witkowski, Antoni Legięcki, Serhii Stoianov

Zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej rywal zagrał bardzo mądrze i zdominował nas a w drugiej dzięki odważnej grze z naszej strony udało się zagrać dużo lepiej. Z tego meczu trzeba wyciągnąć wnioski i czekamy na rewanżpowiedział trener Bartłomiej Szamburski