Zasłużona porażka z UKS Ołtarzew

11 kwietnia 2017, godz. 19:29, 269 wyświetleń

Wysokiej porażki z UKS Ołtarzew (1:4) doznali juniorzy Mszczonowianki z rocznika 2001.

Podopieczni Bartłomieja Czarneckiego z całą pewnością nie będą dobrze wspominać tego spotkania, które rozegrane zostało w ramach 5 kolejki II ligi okręgowej. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Wyziński w 80. minucie.

UKS dobrze zaczął to spotkanie, grał dłuższą piłką i nie starał się wyprowadzać piłki od tyłu, aby nie ryzykować strat w tej części boiska. To dość szybko dało owoc w postaci bramki - świetna indywidualna akcja zawodnika z Ołtarzewa przy bierności naszych obrońców dała gościom prowadzenie.

Gra naszym chłopcom się nie układała, było dużo niewymuszonych strat, prostych błędów oraz brak sytuacji bramkowych. W ostatnich minutach bramkę na otarcie łez zdobył Jakub Wyziński.

KS Mszczonowianka 1:4 UKS Ołtarzew

Bramka: Jakub Wyzinski

Skład: Sobol, Żółtowski (65' Wacławek), Szymanowski, Cieplak, Rombek (41' Borowiec), Kwiatkowski (55' Kuran), Jurkiewcz, Majewski (65' Melon), Matusz (41'  Wyziński), Barzenc (50' Szczepański), Frost.