Zdecydowana porażka trampkarzy

12 marca 2018, godz. 20:39, 280 wyświetleń

Mszczonowianka, rocznik 2003, przegrała w piątkowy wieczór mecz sparingowy z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:5. Jedyną bramkę dla Mszczonowian strzelił Bartek Szymański.

Dla Mszczonowianki był to trzeci sprawdzian przed powrotem na murawy II Ligi Okręgowej. Nie był to jednak udany test, od początku mocno przeważali przeciwnicy. Piątkowe spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 4. minucie otworzyli wynik natomiast po kwadransie na tablicy wyników było już 0:2. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do zespołu z Grodziska, który co chwilę przeprowadzał huraganowe ataki na połowie Mszczonowianki. Pierwsza część spotkania zakończyła się ostatecznie wynikiem 0:4.

Mszczonowianka postawiła zdecydowanie większe wymagania rywalom w drugiej połowie. Po reprymendzie trenera Bartka Czarneckiego, zawodnicy  wreszcie szukali gry i próbowali akcji ofensywnych. Mimo straty bramki tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, starania przyniosły efekt w 55 minucie, gdy Bartek Szymański po strzale głową ustalił wynik spotkania.

Na więcej mszczonowski zespół stać jednak nie było. Choć próbowali, starali się, nie byli w stanie zdominować dobrze zorganizowanych piłkarzy Pogoni.