Zmiana trenera pierwszego zespołu

23 października 2018, godz. 21:17, 284 wyświetleń

W ostatnim tygodniu w naszym klubie zaszły bardzo istotne zmiany. Z posady trenera pierwszego zespołu zrezygnował Arkadiusz Modrzejewski na rzecz KS Ursus Warszawa. W sobotę 20 Października na ławce trenerskiej w meczu z V-ce liderem Pilicą Białobrzegi zadebiutował nasz nowy trener Maciej Śliwowski i poprowadził zespół do zwycięstwa. Nieoczekiwanie Mszczonowianka Mszczonów pokonała na wyjeździe faworyta tego spotkania Pilicę Białobrzegi 3:1. Wszystkie trzy bramki zdobył Piotr Cudny. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i obie drużyny dochodziły do sytuacji bramkowych ale to właśnie nasza drużyna objęła prowadzenie w 38' po stałym fragmencie gry. Po przerwie drużyna gospodarzy przycisnęła nasz zespół, lecz bez skutecznie. Po jednym z kontrataków w 70' powiększyliśmy prowadzenie do dwóch bramek. W 81' rzut karny dla gospodarzy zamienił na bramkę Marcin Rawski. Swoją lepszą dyspozycję w tym meczu udowodniliśmy ponownie tuż przed końcem spotkania strzelając kolejnego gola w 86'. Zespół pokazał charakter wygrywając na trudnym terenie. Brawo Mszczonowianka, Naprzód Mszczonowianka!

Następny mecz zagramy u siebie już w sobotę 27.10 o godzinie 12:30 z KS Raszyn. Zapraszamy.