Znicz II Pruszków 2-1 Mszczonowianka. Puchar Polski

10 października 2012, godz. 13:52, 305 wyświetleń

W meczu V rundy Pucharu Polski, przegrywamy wyjazdowe spotkanie 2-1 ze Zniczem II Pruszków i odpadamy z rozgrywek. Pierwsza połowa przebiegała dość spokojnie w obydwu drużynach. Dużo gry w środku pola i mało akcji podbramkowych. Jednak to zespół z Pruszkowa okazał się skuteczniejszy w pierwszej połowie i pokonał naszego rezerwowego bramkarza Michała Kwiatkowskiego dwukrotnie. Znicz objął prowadzenie w 20 min. a wynik podwyższył tuż przed końcem pierwszej połowy w 40 min. W drugiej połowie na boisku pojawili się piłkarze z pierwszego składu Łojszczyk Kamil i Tomasz Skórzyński którzy zmienili obraz naszej gry. Zaczęliśmy stwarzać więcej sytuacji pod bramką gospodarzy, czego rezultatem był rzut karny w 70 min. który pewnie wykorzystał Łojszczyk Kamil. Mimo kilku groźnych sytuacji nie udaję nam się doprowadzić do remisu i przegrywamy spotkanie 2-1. W bramce Znicza wystąpił nasz były bramkarz Mateusz Czarnecki.

Zespół nasz w meczu ze Zniczem II Pruszków opierał się głównie na rezerwach i młodzieży. Brakowało doświadczenia i zgrania pomiędzy piłkarzami. Mimo że przegraliśmy spotkanie to wielu naszych młodych piłkarzy zdobyło cenne doświadczenie.