Znowu 4 bramki na koncie

14 lutego 2016, godz. 16:51, 337 wyświetleń

Kolejny sparing i znowu 4 gole na koncie. Tym razem Mszczonowianka pokonała w Grójcu tamtejsze Mazowsze 4:2 po bramkach zawodnika testowanego, Bartłomieja Czarneckiego i Mateusza Mogielnickiego.

Choć od początku spotkania ton grze nadawali gracze Mszczonowianki, to jednak prowadzenie objęli gospodarze. Podopieczni trenera Rafała Smalca zmuszeni byli do ataku pozycyjnego, bowiem Mazowsze dobrze organizowało się w defensywie i nastawiło się na grę z kontry. Jeden z takich ataków przyniósł gospodarzom prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził zawodnik testowany, kończąc składną akcję całego zespołu.

W drugiej połowie mszczonowianie wciąż posiadali inicjatywę i udokumentowali ją 3 bramkami - dwa razy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Czarnecki, raz Mateusz Mogielnicki. Miejscowych stać było jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki na 2:4.

W najbliższą środę Mszczonowianka zmierzy się w Skierniewicach z tamtejszą Unią (godz. 18.00), natomiast w sobotę w Grójcu mszczonowianie zaplanowane mają aż dwie gry kontrolne - o godzinie 10.00 z Energią Kozienice, a o 12.30 z Ceramiką Opoczno.

Mazowsze Grójec - Mszczonowianka 2:4 (1:1)

Mszczonowianka: M. Czarnecki - Łojszczyk (46' Skórzyński), Pastewka (46' Czeremurzyński), Marciniak (60' Jasiński), zawodnik testowany, zawodnik testowany (46'  zawodnik testowany), Pomianowski (60' Mogielnicki), Jakóbiak Przemysław (60' Cackowski), Łopata (65' Łojszczyk), Gregorowicz (46' Buszta), Cackowski (46'  Czarnecki Bartłomej).