Zwycięstwo zgodnie z planem

23 lutego 2022, godz. 21:57, 268 wyświetleń

W rozegranym w środę 23 lutego w towarzyskim rozegranym w Zielonkach Parcelach zespół Mszczonowianki pokonał tamtejszy Naprzód Stare Babice 3:0. Bramki dla podopiecznych Mykoły Dremliuka zdobyli: Mikołaj Napora, Patryk Kubicki i Patryk Obiała

Spotkanie to szczególnie ciekawie zapowiadało się dla zespołu miejscowego, który mógł przetestować swoje siły w starciu z rywalem z wyższej ligi. Pierwsza połowa była wyrównana. Było dużo walki.

Obie drużyny stworzyły w sumie trzy sytuacje, które mogły zmienić wynik meczu jednak napastnikom obydwu drużyn zabrakło szczęścia.Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Dopiero druga połowa pokazała, że między tymi drużynami jest jednak różnica jednej ligi a górą był zespół Mszczonowianki. Wszystko dobrze dla tej drużyny rozpoczęło się w 50 minucie, kiedy to wynik spotkania po zagraniu Patryka Kubickiego otworzył Mikołaj Napora i było 1:0 dla Mszczonowian. W 59 minucie tym razem sam Patryk Kubicki wykończył akcję po zagraniu Aleksego Wiśniewskiego i było już 2:0 dla Mszczonowianki.

Po tym okresie mecz znów się wyrównał a na rozstrzygnięcie końcowe trzeba było czekać do samej końcówki. Wtedy to w 84 minucie bramkarz Naprzodu obronił strzał Patryka Kubickiego ale przy dobitce Patryka Obiały był już bezradny. Ostatecznie Mszczonowianka pokonała w Zielonkach Parcelach drużynę Naprzodu Stare Babice 3:0. W najbliższą sobotę 26 lutego podopieczni Mykoły Dremliuka zagrają przedostatni mecz kontrolny. Rywalem będzie przedstawiciel III ligi Unia Skierniewice. Mecz ten zostanie rozegrany w Bełchowie. Początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Skład Naprzodu: Marcin Leszczyński,Kamil Kucharski, Kamil Wąchocki, Eryk Becker, Dariusz Piwowarek, Daniel Umański, Patryk Gregorczuk, Rafał Kalbarczyk, Daniel Rosiński, Filip Pamięta, Dawid Jankiewicz, Pawło Myronow, Jehor Biłonożko, Maciej Bielski, Radosław Bryzek, Jakub Stępień, Alan Lasocki, Maciej Ziemski, Maciej Sociński, Bartosz Gołaszewski, Oleksandr Czujew, i 1 zawodnik testowany

Skład Mszczonowianki: Daniel Leszczyński, Michał Janik, Dawid Poddębniak, Anthony Chukwuemeka, Patryk Czarnecki, Jakub Grzeszak, Damian Pociech, Mikołaj Napora, Patryk Kubicki, Adam Filipiuk, Hubert Gutkowski, Aleksy Wiśniewski, Mateusz Jeliński, Piotr Wójcik, Konrad Szkopiński, Damian Chełmiński, Jakub Przybył, Mateusz Janus i 2 zawodników testowanych