Żyrardowianka 1-2 Mszczonowianka

26 sierpnia 2012, godz. 13:41, 269 wyświetleń

Sobotnie derby powiatu wygrywamy z zespołem Żyrardowianki 1:2. Mecz rozpoczął się dla Nas bardzo dobrze już w 13 minucie zdobywamy gola. Bardzo szybka akcja skrzydłem i dokładne dogranie Tomka Skórzyńskiego w pole karne do Łukasza Kakietka daje Nam prowadzenie. Do końca pierwszej połowy kontrolowaliśmy już przebieg spotkania. Bliski szczęścia był jeszcze Tomek Skórzyński ale piłka trafiła w słupek. Do przerwy 0-1. Drugą połowę rozpoczynamy trochę nerwowo. Mamy sporo strat i błędów w środku pola. W 62 minucie udaję nam się podwyższyć wynik na 0-2. Piłkę do własnej bramki strzela niefortunnie zawodnik Żyrardowianki. Kilka minut później silnym strzałem z daleka próbuje Konrad Romański ale piłka przelatuję obok bramki. W 72 minucie Żyrardowianka zdobywa gola kontaktowego grając w osłabieniu. Kontuzjowany został jeden z graczy i nie było już możliwości zmiany gdyż wszystkie były już wykorzystane. Podbudowało to bardzo Żyrardowiankę która uwierzyła że może doprowadzić do remisu. Do końca spotkania graliśmy już tylko w obronie, starając się utrzymać korzystny rezultat. W końcówce spotkania Żyrardowianka zdobywa gola ale sędzia go nie uznaję. Wygrywamy derby powiatu z Żyrardowianką 1-2.

"Sobotni mecz derbowy zakończył się wygraną Mszczonowianki 1-2. Cieszy Nas bardzo zasłużona wygrana na gorącym terenie Żyrardowianki. Wszyscy moi zawodnicy zagrali z dużą determinacją i wolą zwycięstwa. Oprócz bramek wypracowaliśmy więcej ciekawszych i groźniejszych akcji podbramkowych i szkoda straconego gola bo wprowadziło to za dużo nerwowości w końcówce meczu. Pozdrawiam Rafał Dopierała'"

Skład zespołu: Osiński - bramkarz, Pastewka prawa obrona, Gołka środek obrony, Sielski środek obrony, Łojszczyk lewa obrona, skórzyński prawa pomoc, Jankowski środek pomocy (70min. Łopata), Bogołębski środek pomocy, Mitrowski lewa pomoc (46min. Lasota), Rusinowski napastnik (55min. Romański), Kakietek napastnik (75min. Ciesielski)