0:1
Mszczonowianka
vs.
Mazur Karczew
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2018.11.17 12:30
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Pogoń Grodzisk Maz. 42 pkt  
  2. Pilica Białobrzegi 35 pkt  
  3. Błonianka 35 pkt  
  4. UMKS Piaseczno 28 pkt  
  5. Oskar Przysucha 28 pkt  
  6. Mszczonowianka 24 pkt  
  7. Mazur Karczew 23 pkt  
  8. Energia K-ce 23 pkt  
  9. Radomiak II 20 pkt  
  10. Wilga Garwolin 20 pkt  
  11. KS Raszyn 19 pkt  
  12. LKS Promna 19 pkt  
  13. Sparta Jazgarzew 16 pkt  
  14. Znicz II Pruszków 14 pkt  
  15. Orzeł Unin 12 pkt  
  16. Perła Zł. 0 pkt  
Koszulka Zawodnik Narodowość
0   Robert Stawiarski
  Data urodzenia: 1980.07.19
  Pozycja: bramkarz
0   Daniel Leszczyński
  Data urodzenia:
  Pozycja: bramkarz
7   Kamil Marciniak
  Data urodzenia: 15.05.96
  Pozycja: obrońca
Polska
0   Piotr Wójcik
  Data urodzenia:
  Pozycja: obrońca
0   Tony Chukwuemeka
  Data urodzenia:
  Pozycja: obrońca
0   Kamil Jadacki
  Data urodzenia:
  Pozycja: obrońca
Polska
0   Damian Pociech
  Data urodzenia: 17.06.96
  Pozycja: pomocnik
Polska
0   Maciej Jasiński
  Data urodzenia: 1999.03.12
  Pozycja: pomocnik
Polska
0   Damian Samoraj
  Data urodzenia: 1999.01.19
  Pozycja: pomocnik
Polska
0   Piotr Cudny
  Data urodzenia: 1990.10.30
  Pozycja: pomocnik
Polska
0   Paweł Lepa
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Mateusz Gliński
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Daniel Dylewski
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Sebastian Janik
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Mateusz Białek
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Michał Zalewski
  Data urodzenia:
  Pozycja: pomocnik
0   Jakub Sosnowski
  Data urodzenia:
  Pozycja: napastnik
0   Cezary Majchrzak
  Data urodzenia:
  Pozycja: napastnik
Polska
  1. Piotr Cudny 15 goli  
  2. Mateusz Białek 7 goli  
  3. Mateusz Gliński 5 goli  
  4. Daniel Dylewski 2 gole  
  5. Sebastian Janik 1 gol  
  6. Michał Zalewski 1 gol  
  7. Cezary Majchrzak 1 gol  
Pełna tabela
16 kolejka
Perła Zł. 0:3Radomiak II
Pogoń Grodzisk Maz. -:- Orzeł Unin
Znicz II Pruszków -:- Wilga Garwolin
Błonianka 4:0Pilica Białobrzegi
Energia K-ce -:- KS Raszyn
LKS Promna -:- Oskar Przysucha
UMKS Piaseczno 0:2Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka 0:1Mazur Karczew
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2018 www.mszczonowianka.pl