KS Mszczonowianka - Polonia Iłża 1:1

31 marca 2012, godz. 11:16, 323 wyświetleń

W meczu 20 kolejki o mistrzostwo IV ligi (gr. południe) na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół z Iłży.

Mecz rozpoczął się dla nas dobrze. Przez całą pierwszą połowę byliśmy zespołem dominującym na boisku.

Już w 10 minucie mieliśmy szansę objąć prowadzenie. Po dobrej akcji całego zespołu w wyśmienitej sytuacji znalazł się Zbigniew Obłuski, lecz niestety strzałem z pola karnego trafił wprost w bramkarza.Kilkanaście minut później strzałem zza pola karnego próbował Arkadiusz Rusinowski ale piłka minęła bramkę Polonii. Co nie udało się wcześniej udaję się w 40 minucie. Po szybkiej kontrze całego zespołu zdobywamy gola na 1:0. Zbigniew Obłuski celnie dogrywa do Arkadiusza Rusinowskiego a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza Polonii.

Do przerwy prowadziliśmy 1:0.

W drugiej połowie mecz wyrównał się. Zarówno Nasz zespół jak i Polonii miał kilka dogodnych sytuacji na zdobycie gola..

Niestety w 76 minucie, sędzia odgwizdał  faul w polu karnym na zawodniku z Polonii. Pewnie wykorzystany rzut karny, doprowadził do remisu 1:1. Do końca spotkania mimo silnego nacisku na bramkę Polonii nie udało się Nam zdobyć zwycięskiego gola.

Mecz zakończył się remisem 1:1.

Jest to nasz trzeci z rzędu remis w rundzie wiosennej. Niestety tracimy punkty i spadamy z czwartego miejsca na piąte. Do lidera tabeli Pogoni Grodzisk Maz. tracimy 18 pkt.