KS Mszczonowianka 1-0 Skra Konstancin Obory

11 kwietnia 2012, godz. 03:12, 277 wyświetleń

W meczu 22 kolejki IV ligi mazowieckiej grupa południe, na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Skrę Konstancin Obory.

Już na samym początku w 5 minucie mieliśmy doskonałą sytuację objąć prowadzenie. W zamieszaniu pod bramką Skry do strzału doszedł Arkadiusz Rusinowski ale bramkarz Skry był na pozycji. Zdecydowana przewaga Naszego klubu powiększała się. Bramkarz Michał Le Minh nie miał za dużo pracy w pierwszej połowie. W 35 minucie strzałem z pierwszej piłki próbował pokonać bramkarza rywali Zbigniew Obłuski. Piłkę pewnie złapał golkiper Skry Obory. Mimo kilku dobrych akcji w pierwszej połowie nie udaję Nam się wyjść na prowadzenie. Zabrakło dokładnego dogrania i wykończenia akcji.

Wynik do przerwy 0:0

W drugiej połowie spotkania, zamknęliśmy gości na Ich własnej połowie. Dogodnych sytuacji na strzelenia gola nie brakowało. Włączanie się do gry ofensywnej, obrońcy a zarazem kapitana drużyny Łukasz Pastewki spowodowało spore zagrożenie bramki Skry. Dobre dogranie piłki przez Pastewke Ł. na głowę Obłuskiego Z. prawie dało nam prowadzenie, ale piłka minęła bramkę gości. Strzałem zza pola karnego próbował Miller Robert ale bramkarz Skry Konstancin przeniósł końcami palców piłkę nad poprzeczką. Golkiper Skry nie miał już tyle szczęścia kilka sekund później, gdzie ponownie strzelał Miller R. Pięknym strzałem z pierwszej piłki zza pola karnego pokonuje bramkarza gości. Jak się okazuję jedynego gola w tym spotkaniu.

Wynik 1:0 na 16 w tabeli Skrą Konstancin Obory może nie jest wynikiem do końca na jaki liczyli kibice Mszczonowianki. Po ostatnim zwycięstwie Naszego klubu 0:5 z Podlasiem Sokołów Podlaski wszyscy spodziewali się wyższej wygranej. Ważne jest że nie przegraliśmy na własnym stadionie i wywalczyliśmy 3pkt.

Trener Rafał Dopierała po meczu:

"Był to najsłabszy mecz w tej rundzie rozegrany przez nasz zespól. Cieszą na pewno trzy zdobyte punkty i dobra gra zawodników rezerwowych którzy pomogli wydatnie zespołowi w trudnych momentach. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył pięknym strzałem w 87min. Miller Robert.

Pozdrawiam Rafał Dopierała."

Skład Mszczonowianki: Le Minh -bramkarz lewy obrońca Pastewka, środek obrony Pakos (73min Miller), środek obrony Dumała, prawy obrońca Mitrowski(60min Łojszczyk), lewa pomoc Wróbel(45min Skórzyński), środek pomocy Bargiel, środek pomocy Łopata,prawa pomoc Rembowski napastnik Obluski ,napastnik Rusinowski(60min.Ciesielski).