Mszczonowianka 2-0 Energia Kozienice Janików

20 maja 2012, godz. 13:27, 260 wyświetleń

W meczu 30 kolejki IV ligi mazowieckiej na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Energii Kozienice Janików. Mecz zakończył się Naszym zasłużonym zwycięstwem 2-0. Gole strzelili: 28min. gol samobójczy piłkarza z Energi i 88min gol  zdobyty przez naszego najskuteczniejszego napastnika Zbigniewa Obłuskiego.

Od samego początku spotkania byliśmy zespołem dominującym na boisku. W 28 minucie po żucie rożnym zdobywamy gola. Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do własnej bramki strzela gracz Energii. Obejmujemy zasłużone prowadzenie i nie przestajemy atakować. Do przerwy 1-0. W drugiej połowie widać było po Naszych zawodnikach zmęczenie ciężkim meczem rozegranym trzy dni wcześniej ze Zniczem Pruszków na sztucznej i mokrej murawie. Bardzo dobry występ zaliczył Rembowski Tomasz który w trudnych momentach brał ciężar gry na siebie. Wynik przypieczętował w 88min. Zbigniew Obłuski, pokonując bramkarza gości z najbliższej odległości. Po tym zwycięstwie awansujemy w tabeli na trzecią lokatę.

"Cieszymy się bardzo z zasłużonego sukcesu. Moi podopieczni zagrali bardzo mądrze i zdyscyplinowanie w defensywie. Cieszy udany debiut w  bramce Karola Morawskiego który zastąpił kontuzjowanego do końca sezonu Michała Le Minha. Na pewno z gry nie mogę być do końca zadowolony ale ważne że ten trudny tydzień zakończyliśmy zwycięstwem. Pozdrawiam Rafał Dopierała"

Skład zespołu:

Morawski Karol - bramkarz, Pastewka prawa obrona, Bargieł środek obrony, Dumała środek obrony, Łojszczyk lewa obrona, Rembowski lewa pomoc (80min. Miller), Pakos środek pomocy, Zając środek pomocy, Mitrowski prawa pomoc, Łopata napastnik (45min. Rusinowski), Obłuski Napastnik