Mszczonowianka 2-1 GLKS Nadarzyn VIDEO skrót

13 maja 2012, godz. 04:01, 336 wyświetleń

W meczu 28 kolejki IV ligi mazowieckiej, na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół GLKS Nadarzyn. Mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 2-1 a bramki zdobyli w 70min. Zbigniew Obłuski i w 75min. Tomasz Skórzyński.

Od początku spotkania byliśmy zespołem dominującym. Duża ilość strzałów naszych zawodników, były zbyt słaba i niecelna żeby pokonać bramkarz Gości. Zespół z Nadarzyna bronił się bardzo skutecznie, zagrażając raz naszej bramce w pierwszej połowie. Do przerwy 0-0. Po przerwie atak naszego zespołu nasilał się. Goście skutecznie bronili się do 70 minuty. Bardzo dobre dośrodkowanie Łojszczyk Kamila do Zbigniewa Obłuskiego sprawiło że "Zbynek" znalazł się w sytuacji sam na sam, ale bramkarz po strzale wybija piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje tym razem Zbigniew Obłuski i strzałem z główki pokonuje bramkarza gości. Po zdobyciu gola przez Nasz zespół, zaczęliśmy grać spokojniej i dokładniej. Kilka minut później zdobywamy kolejnego gola. 75min piłkę w polu karnym przejmuje Tomasz Skórzyński i strzałem z bliskiej odległości zdobywa drugiego gola. W końcówce spotkania tracimy gola po stałym fragmencie. Po strzale z rzutu wolnego Nasz bramkarz Michał Le Minh niefortunnie wypuszcza piłkę przed siebie, przejmuje ją zawodnik z Nadarzyna i w dobitce nie daje już szans Naszemu golkiperowi. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Naszego zespołu 2-1.

"Cieszymy się ze zwycięstwa gdyż ekipa z Nadarzyna potwierdziła pochlebne opinie o swojej grze. Myślę że nasze zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone, ale moi zawodnicy solidnie musieli na sukces zapracować. Mam nadzieję że mimo zbliżającej się końcówki sezonu dotrwamy bez poważniejszych urazów.

Pozdrawiam Rafał Dopierała"

Skład zespołu:

Le Minh w bramce, prawa obrona Mitrowski, środek obrony Dumała, środek obrony Bargieł, lewa obrona Łojszczyk, prawa pomoc Rembowski (90min. Pastewka), środek pomocy Zając, środek pomocy Pakos, lewa pomoc Wróbel (46min. Skórzyński), napastnik Łopata (62min. Miller), napastnik Obłuski.