Mszczonowianka 3-0 Mazowsze Grójec

22 kwietnia 2012, godz. 03:51, 325 wyświetleń

W sobotę 21 kwietnia w meczu 24 kolejki na własnym stadionie zmierzyliśmy się z zespołem Mazowsze Grójec.

Mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 3:0. Kolejnym hat-trickiem popisał się Zbigniew Obłuski. Przypomnijmy że tydzień temu w meczu z Zielonkami Zbigniew Obłuski również zdobył 3 gole.

Mecz rozpoczął się dla Nas dobrze od samego początku kontrolowaliśmy grę. W 20 minucie mieliśmy szansę objąć prowadzenie kiedy to Arkadiusz Rusinowski bardzo dobrze przyjął piłkę w powietrzu i próbował pokonać bramkarza gości, ale ten nie dał się zaskoczyć. Kilka minut później w 32 minucie po raz kolejny próbował Arek Rusinowski ale piłka o centymetry minęła słupek bramki. W 40 minucie szybką kontrę Naszego zespołu rozpoczął Łukasz Pakos zagrywając piłkę do Tomasza Łopaty a ten dograł ją tylko do Zbigniewa Obłuskiego który pokonuje bramkarza gości z bliskiej odległości. Kilkanaście sekund po zdobyciu gola wynik próbował zwiększyć jeszcze Arkadiusz Rusinowski ale bramkarz wypiąstkował piłke obok bramki. Rezultat do połowy 1:0.

Drugą połowę rozpoczęliśmy rewelacyjnie. Doszło do nieporozumienia między obrońcami zespołu z Grójca co wykorzystał nasz napastnik Zbigniew Obłuski przejmując piłkę i strzelając drugiego gola w meczu. W 62 minucie po dobrej akcji całego zespołu zdobywamy trzeciego gola. Arkadiusz Rusinowski dogrywa ze skrzydła do Zbigniewa Obłuskiego i mamy 3:0. Do końca meczu kontrolowaliśmy wynik. Mecz zakończył się zwycięstwem Naszego zespołu 3:0. To dobra prognoza przed następnymi spotkaniami. Następne już 28 kwietnia w Żyrardowie.

"Cieszy styl wygranej mojego zespolu. Caly zespol zagral dobre spotkanie - jedno z lepszych w tym sezonie i mam nadzieje ze moi pilkarze utrzymaja dyspozycje w nastepnych trudnych meczach. Pozdrawiam Rafał Dopierała"

Skład zespolu Le Minh w bramce - prawa obrona Mitrowski, stoper Dumala,stoper Bargiel,lewa obrona Lojszczyk, prawa pomoc Rembowski (58minWrobel), środek pomocy Pakos(60min.Ciesielski), środek pomocy Zajac,lewa pomoc Lopata(75min Skorzynski) napastnik Obluski,napastnik Rusinowski.