Mszczonowianka 93 2-2 Skra Konstancin 93

07 kwietnia 2012, godz. 03:07, 318 wyświetleń

Sobotnie spotkanie pomiędzy Naszymi młodzikami z rocznika 1993 a Skrą Konstancin 93r zakończyło się remisem 2:2 do przerwy 1:1. Mecz nie zaczął się dla nas dobrze. Już na samym początku meczu, mimo znacznej przewagi Naszego zespołu tracimy bramkę na 0:1. Nacisk na bramkę Skry cały czas się nasilał. Brakowało Nam tylko dobrego wykończenia akcji golem. Udaję się to nam przed końcem pierwszej połowy. Gola wyrównującego strzela Kobierski Mateusz.

W drugiej połowie nacisk na bramkę gości nie malał. Gola dającego nam prowadzenie po dobrej akcji całego zespołu zdobywa Łapiński Daniel. Niestety kilkanaście minut później tracimy gola na 2:2. Gola dającego nam zwycięstwo w spotkaniu mógł zdobyć Seliga Łukasz który pokonał bramkarza gości ale sędzia odgwizdał spalonego którego nie było. Mimo znacznej przewagi Naszego zespołu nie udaję nam się wygrać spotkania. Remisujemy ze Skrą Konstancin 2:2.