Naprzód Zielonki 0 - 6 KS Mszczonowianka

16 kwietnia 2012, godz. 03:48, 343 wyświetleń

Sobotnie wyjazdowe spotkanie do Zielonek zakończyło się wysokim zwycięstwem 0-6 Naszego Klubu. Już na samym początku meczu w 11 minucie wynik otworzył Zbigniew Obłuski, zdobywając gola na 0:1. Jak się okazało był to jedyny gol w pierwszej połowie. Po przerwie nastąpiło kilka zmian. Na boisko wszedł Arkadiusz Rusinowski zmieniając Roberta Millera, w 60 minucie Rębowskiego Tomasza zmienił Wróbel Łukasz i w 75 minucie boisko opuścił Pakos Łukasz a wszedł Kowalski Łukasz. Druga połowa była popisowa w wykonaniu Naszego zespołu. Zdobyliśmy aż 5 goli strzelając bramkę średnio co 5 minut.

11'0 Obłuski Zbigniew
60'0 Rusinowski Arkadiusz
63'0 Obłuski Zbigniew
67'0 Pakos Łukasz
73'0 Obłuski Zbigniew
82'0 Rusinowski Arkadiusz

Porozumienie między pomocnikami a napastnikami znacznie się poprawiło, świadczy o tym hat-trick napastnika Zbigniewa Obłuskiego i dwa gole naszego drugiego atakującego Arkadiusza Rusinowskiego. Są to dobre prognozy przed najbliższymi meczami z Mazowszem Grójec i Żyrardowianką na które już teraz zapraszamy.