Żyrardowianka 0 : 2 Mszczonowianka

28 kwietnia 2012, godz. 03:54, 327 wyświetleń

W meczu 25 Kolejki IV ligi mazowieckiej pokonujemy w wyjazdowym spotkaniu klub z Żyrardowa 0:2

Gole dla Naszego zespołu zdobyli: Arkadiusz Rusinowski i Kacper Bargieł.

Mecz mógł dla nas rozpocząć się dość pechowo. W 10 minucie jeden z zawodników Żyrardowianki mija Naszych obrońcą i wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem Michałem Le Minh, słupek ratuje Nas od utraty gola. Kilkanaście minut później w 21 minucie Zbigniew Obłuski dogrywa do Arkadiusza Rusinowskiego, a ten urywa się obrońcom i w sytuacji sam na sam pokonuję bramkarza gospodarzy. Żyrardowianka za wszelką cenę chciała odrobić straty. W 36 minucie byli bliscy szczęścia, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Dumała Michał. W samej końcówce pierwszej połowy Żyrka miała jeszcze szanse wyrównać. Dobrego dośrodkowania nie wykorzystał piłkarz Żyrardowianki - strzałem z głowy przeniósł tylko piłkę nad poprzeczką. Wynik do przerwy 0 : 1 dla Naszego zespołu.

Drugą połowę mogliśmy rozpocząć od zdobycia gola. Dobre wejście między obrońców i strzał z ostrego kąta Arka Rusinowskiego broni bramkarz Żyrki wybijając piłkę na róg boiska.W 50 minucie kolejne dobre dośrodkowanie pomocników Żyrki w Nasze pole karne ale wykończenie już marne - piłka po strzale napastnika wysoko szybuje nad Naszą bramką. 63 minuta rzut rożny dla Żyrardowianki. Silny strzał z głowy zawodnika Żyrki ale na szczęście nasi obrońcy byli na miejscu i wybijają w ostatniej chwili piłkę na kolejny rzut rożny. Tym razem wygrywamy piłkę w powietrzu i ruszamy z kontr-atakiem. Bardzo dobre i efektowne podanie piętą Zbigniewa Obłuskiego do Tomasza Łopaty sprawiło że nasz pomocnik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale niestety nie zdobył gola. Strzał Tomka Łopaty obronił dobrze ustawiony bramkarz gospodarzy posyłając piłkę na rzut rożny. 68 minuta dośrodkowanie w pole karne, piłkę przejmuję nasz obrońca Bargieł Kacper i z niewielkiej odległości pokonuję bramkarza Żyrardowianki.W 72 minucie strzałem z daleka próbował zawodnik Żyrki, ale bardzo dobrą interwencją popisuję się nasz młody bramkarz Michał Le Minh przenosząc piłkę nad poprzeczką. Do końca spotkania kontrolowaliśmy już wynik. Mecz zakończył się zwycięstwem Naszego zespołu 0:2.

"Cieszy zasłużona wygrana mojego zespołu. Oczywiście rywal stworzył dwie doskonałe okazje do zdobycia gola, ale w przekroju całego meczu dwie bramki i kilka doskonałych okazji które wypracowali piłkarze mszczonowianki zaowocowały wygraną. Martwi natomiast czerwona kartka Rusinowskiego gdyż eliminuję go z gry w najbliższych spotkaniach.

Pozdrawiam Rafał Dopierała"

Skład zespołu: bramkarz Le Minh,- lewa obrona Łojszczyk, środek obrony Dumała, środek obrony Bargieł, Prawa obrona Mitrowski,- lewa pomoc Łopata, środek pomocy Ciesielski(75min. Miller), środek pomocy Zając, prawa pomoc Rembowski (65min. Wróbel),- napastnik Obłuski (89min. Skórzyński), napastnik Rusinowski