Dwie różne połowy

10 października 2022, godz. 10:34, 160 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 9 października w spotkaniu 9 kolejki III Ligi Okręgowej Trampkarzy Młodszych zespół Mszczonowianki 2009 przegrał u siebie z Wrzosem Międzyborów 2009 0:4.

Skład Mszczonowianki: Hubert Lesiak-Lipiński, Antoni Legięcki, Konrad Gnyś, Nikodem Folc, Szymon Bagiński, Igor Rutkowski, Arkadiusz Szczepański, Filip Skoneczny, Szymon Tyszko, Antoni Walczak, Fabian Witkowski, Jakub Ziółkowski, Patryk Laskowski, Julia Guzewska, Mikołaj Kłos, Michał Olczak, Karol Zapart

W meczu zagraliśmy dwie różne połowy. Pierwsza połowa rozegrana była na fajnym poziomie piłkarskim. Dużo gry zespołowej, strzałów na bramkę rywala. Brakowało szczęścia na strzelenie bramki. Druga połowa to wyraźna przewaga zespołu gości, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie. Dobry materiał szkoleniowy do analizy która odbędziemy na poniedziałkowym treningu. Rywalom gratulujemy wygranej. - powiedział trener Bartłomiej Szamburski