Gwardia o bramkę lepsza

16 października 2022, godz. 14:55, 127 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 15 października w spotkaniu 7 kolejki I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych zespół Mszczonowianki 2005 przegrał na swoim boisku z Gwardią Warszawa 2:3. Bramki dla podopiecznych Macieja Kleczko i Bartłomieja Szamburskiego zdobyli Karol Wiśniewski Przemysław Witecki

Spotkanie to bardzo dobrze rozpoczęło się dla zespołu Mszczonowianki, który już 4 minucie objął prowadzenie. Autorem bramki był Karol Wiśniewski. Niestety im dłużej trwała pierwsza połowa to lepiej grać zaczęli warszawianie i to oni za sprawą Miłosza Szymczyka z 25 i 35 minuty oraz Pawła Olędzkiego z 43 minuty prowadzili do przerwy 3:1. Po przerwie gospodarze nie mając nic do stracenia próbowali odrobić straty jednak stać ich było tylko na jedno trafienie. W 56 minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Witecki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Gwardii 3:2.

Skład Mszczonowianki: Antoni Kuran, Daniel Żaboklicki, Tomasz Rogoziński, Przemysław Witecki, Mateusz Janus (75'Jan Włodarski), Mateusz Osuchowski, Wiktor Chechłacz (70'Bartosz Smętkowski), Kajetan Dzióba (46'Adam Żółtowski), Bartłomiej Zając, Karol Wiśniewski, Jakub Biegański (46'Igor Sroka)

Skład Gwardii: Bartosz Popławski, Adrian Nowecki, Stefan Kumor, Paweł Olędzki, Miłosz Szymczyk (46'Mateusz Adamczyk), Filip Dębowski, Jan Maliszewski (46'Kacper Jankowski), Jan Barej (46'Aleksander Gawryluk), Maximilian Ciepliński, Jakub Jasiński (46'Andrzej Przybyłek), Tymoteusz Mataczun

Mszczonowianka 2005 – Gwardia Warszawa 2005 2:3(1:3)

bramki: Karol Wiśniewski, Przemysław Witecki – Mszczonowianka; Miłosz Szymczyk 2, Paweł Olędzki – Gwardia

żółte kartki: Daniel Żaboklicki – Mszczonowianka; Aleksander Gawryluk, Kacper Jankowski, Mateusz Adamczyk, Adrian Nowecki – Gwardia

czerwona kartka: Filip Dębowski - Gwardia