Nieudany mecz Juniorów Starszych

19 czerwca 2021, godz. 22:37, 236 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 19 czerwca w spotkaniu 14 kolejki Ekstraligi Juniorów Starszych zespół Mszczonowianki 2002 przegrał u siebie z Kraską Jasieniec 2002 4:7. Bramki dla podopiecznych Jarosława Karasia zdobyli: Aleksander Czarnecki 2, Wiktor Wojtczak. Padła również jedna bramka samobójcza

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla zespołu gości z Jasieńca, którzy w tym meczu ustawili się na gry z kontry. Już w 4 minucie Jakub Konopka przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy ale okazji nie zmarnował Dawid Czamara, który strzelił tak, że piłka odbiła się od głowy jednego z obrońców a następnie wpadła do bramki i dzięki temu objęli prowadzenie 1:0. Mszczonowianie szybko jednak wzięli się w garść i w przeciągu 6 minut między 13 a 19 minutą zmienili wynik meczu na swoją korzyść.

Po pewnych strzałach Aleksandra Czarneckiego najpierw z rzutu karnego a następnie z rzutu wolnego Mszczonowianka objęła prowadzenie 2:1. Z tego prowadzenia podopieczni Jarosława Karasia cieszyli się raptem 7 minut. W 26 minucie po indywidualnej akcji Igor Zaporski doprowadza do remisu i mieliśmy remis 2:2. W 33 minucie Mszczonowianka ponownie objęła prowadzenie tym razem 3:2. Najpierw sytuacji sam na sam z bramkarzem niewykorzystał Kacper Ostrowski, który widząc lepiej ustawionego Wiktora Wojtczaka podał mu piłkę. Ten wykorzystał szansę i zdobył bramkę. Wydawało by się, że wszystko zostało rozegrane prawidłowo, ale zdaniem gości strzelec bramki był na pozycji spalonej. Arbiter jednak zdania nie zmienił. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po przerwie lepiej grał zespół Kraski, który pokazał swoją siłę. Najpierw dosyć szybko doprowadził do remisu, by po godzinie gry prowadzić już 5:3. Autorem bramek był Igor Zaporski.

W 65 minucie gospodarze dzięki samobójczemu trafieniu rywali złapali kontakt z przeciwnikiem, który jednak im bliżej końca za sprawą Kacpra Skowrońskiego jak się później okazało ustalił wynik meczu. Ostatecznie Kraska Jasieniec 2002 pokonała Mszczonowiankę 2002 7:4. W najbliższą środę 23 czerwca podopieczni Jarosława Karasia zakończą rundę wiosenną sezonu 2020/21 wyjazdowym meczem W Pruszkowie z tamtejszym Zniczem Pruszków 2002. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

Skład Mszczonowianki: Jakub Kotleszka, Arkadiusz Zygmunt, Dominik Kocz, Michał Żółtowski, Łukasz Filipek, Igor Nowakowski(80' Mateusz Adamczyk), Aleksander Czarnecki(46' Jakub Pelc), Mateusz Janus(65' Michał Sybilski), Wiktor Wojtczak, Kacper Ostrowski, Jakub Przybył

Skład Kraski: Kamil Farjaszewski,Jakub Piechal, Kacper Cyranowicz, Jan Rybicki, Kamil Złotkowski(46'Kacper Skowroński), Michał Herbut, Mateusz Herbut, Mateusz Krasowski, Dawid Czamara, Igor Zaporski, Jakub Konopka

Mszczonowianka 2002 - Kraska Jasieniec 2002 4:7(3:2)

Bramki: Aleksander Czarnecki 2, Wiktor Wojtczak i jedna samobójcza rywali - Mszczonowianka; Igor Zaporski 3, Kacper Skowroński 3, Dawid Czamara - Kraska

żółta kartka: Arkadiusz Zygmunt - Mszczonowianka