Pewna wygrana w Zielonkach

03 czerwca 2021, godz. 14:20, 217 wyświetleń

W rozegranym we wtorek 2 czerwca w spotkaniu 12 kolejki II Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych zespół Mszczonowianki 2005 pokonał w Zielonkach Parcelach drużynę Naprzodu Stare Babice 2005 4:0. Bramki dla podopiecznych Macieja Kleczko i Bartłomieja Szamburskiego zdobyli: Karol Wiśniewski 2, Filip Krakowiak i Igor Nowakowski

Skład Mszczonowianki: Arkadiusz Witecki, Daniel Żaboklicki, Norbert Sadkowski, Mateusz Osuchowski, Igor Sroka, Kajetan Dzióba, Bartosz Gers, Jakub Biegański, Krystian Kędziela, Jakub Pelc, Igor Nowakowski, Jan Włodarski, Przemysław Witecki, Karol Wiśniewski,

Do meczu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani po ostatnim słabym meczu. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry i udało się już w drugiej minucie wyjść na prowadzenie. W pierwszej połowie strzeliliśmy jeszcze jedną bramkę. Po przerwie kontrolowaliśmy przebieg meczu i dołożyliśmy jeszcze dwa gole. Warto dodać, że na treningach pojawiło się dwóch nowych chłopaków. Witamy w zespole Bartka i Michała. – powiedział trener Bartłomiej Szamburski