Przegrana w Kręczkach

28 listopada 2022, godz. 10:20, 134 wyświetleń

W rozegranym 27 listopada w spotkaniu towarzyskim rozegranym w Kręczkach zespół Mszczonowianki 2007 przegrał z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 2007 3:8.Bramki dla podopiecznych Adama Suchockiego i Michała Żółtowskiego zdobyli: Adam Żółtowski, Jakub Pelc i Piotr Kruszewski

Skład Mszczonowianki :Jakub Pelc, Mateusz Janus, Adam Żółtowski, Gniewomir Czyżewicz, Adrian Wąsiewski, Oliwier Mirgos, Filip Pyza, Mateusz Sadowski, Kamil Obłąkowski, Dawid Zając, Bartłomiej Zając, Bartosz Stusiński, Piotr Kruszewski, Kacper Chojecki

Dzisiaj pracowaliśmy nad pressingiem w strefie wysokiej. W pierwszej połowie mieliśmy z tym duży problem a po skorygowaniu błędów w przerwie odbiór piłki zaczął funkcjonować, co pozwoliło również strzelić bramki. - powiedział trener Adam Suchocki