Udany początek młodzików

29 sierpnia 2021, godz. 12:52, 226 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 29 sierpnia w swoim pierwszym meczu ligowym  IV Ligi Okręgowej Młodzików Starszych zespół Mszczonowianki 2009 pokonał drużynę Tura Jaktorów 2009 3:2. Bramki dla podopiecznych Bartłomieja Szamburskiego i Macieja Kleczko zdobyli Antoni Walczak 2 i Fabian Witkowski

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla zespołu gospodarzy, który już w 5 minucie za sprawą decyzji o strzale z dystansu w wykonaniu Fabiana Witkowskiego objął prowadzenie 1:0. Po zdobytej bramce mszczonowianie jeszcze bardziej podkręcili tempo co dało efekt w postaci zdobyciu dwóch bramek. Ich autorem był Antoni Walczak. Wynikiem 3:0 dla Mszczonowianki zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po przerwie ustawiona na grę z kontry drużyna prowadzona przez Bartomieja Szamburskiego i Macieja Kleczko oddała inicjatywę swoim przeciwnikom co odbiło się na wyniku. Zespół Tura dzięki temu zdobył dwie bramki i złapał kontakt z miejscowym zespołem. Na doprowadzenie do remisu gościom zabrakło jednak czasu i ostatecznie mecz zakończył się wygraną Mszczonowianki 3:2.

Skład Mszczonowianki: Nikodem Folc, Szymon Bagiński, Konrad Gnyś, Jan Hybowski, Norbert Kiełczewski, Antoni Legięcki, Hubert Lesiak-Lipiński, Paweł Miniak, Igor Rutkowski, Łukasz Samoraj, Jan Siekierski, Filip Skoneczny, Szymon Tarasiuk, Szymon Tyszko, Antoni Walczak, Fabian Witkowski, Karol Zapart, Jakub Ziółkowski

Cieszę się z pracy wykonanej w pierwszej połowie meczu.Chłopcy grali fajna piłkę.Strzelili efektowne bramki.Widać było mądrość piłkarską u zawodników.W drugiej połowie pojawiły się błędy nad którymi będziemy pracować.Cieszymy się ze zwycięstwa. W naszej drużynie pojawił się nowy kolega Łukasz, którego witamy w zespole.powiedział trener Bartłomiej Szamburski