KS Mszczonowianka

Umowa przedłużona

27 czerwca 2024, godz. 22:00, 146 wyświetleń  

Rozmiar tekstu: A A A

Klub sportowy Mszczonowianka w kolejnym sezonie będzie kontynuował współpracę zdotychczasowym Sponsorem Głównym Akademii KS Mszczonowianka – firmą Corning.Uroczyste podpisanie kolejnej umowy odbyło się we wtorek 25 czerwca w Mszczonowie.

Corning – obecny w Mszczonowie od 2022 r. globalny lider w produkcji światłowodów – aktywnie angażuje się w życie miasta i lokalnej społeczności.  W Mszczonowie firma produkuje włókno światłowodowe i zatrudnia już ponad 300 osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiety na stanowiskach operatorów produkcji, techników, magazynierów i inżynierów. Spotkanie władz miasta i klubu z przedstawicielami Corning odbyło się 25 czerwca w Mszczonowie i wzięli w nim udział: dyrektor fabryki Corning – Mariusz Bielawski, a także przedstawiciele KS Mszczonowianka: Andrzej Czeremurzyński, Wiesław Wilczyński – wiceprezesi oraz Włodzimierz Radkiewicz – sekretarz klubu.

Podpisanie ubiegłorocznej umowy z Corning, firmą o globalnym zasięgu i rozpoznawalności, było dla nas ogromnym podwodem do dumy. Teraz cieszymy się jeszcze bardziej, bo Corning zdecydował się kontynuować współpracę. Wsparcie firmy będzie miało nieocenione znaczenie dla rozwoju naszego klubu, a w szczególności Akademii KS Mszczonowianka, która rozwija piłkarskie talentymówi Wiesław Wilczyński, wiceprezes klubu.

Corning zapewnia stabilność nie tylko swoim pracownikom, ale również partnerom biznesowym. Nawiązując w zeszłym roku współpracę z KS Mszczonowianka, zakładaliśmy, że nie będzie to jednorazowa przygoda, a dłuższa współpraca, która przyniesie wymierne korzyści klubowi oraz trenującej w nim młodzieży. Cieszę się, że te zamierzenia udało się dziś zrealizować i że Corning będzie nadal grał z Mszczonowianką! – dodaje Mariusz Bielawski, dyrektor fabryki Corning w Mszczonowie.

Umowa o współpracy została podpisana na sezon 2024/2025, a logo firmy pojawi się m.in. na strojach meczowych wszystkich drużyn młodzieżowych KS Mszczonowianka.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.