Wysoka porażka w Warszawie

21 marca 2021, godz. 22:05, 390 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 21 marca w spotkaniu 1 kolejki Ekstraligi Juniorów Starszych zespół Mszczonowianki 2002 przegrał w Warszawie z tamtejszym Legionem Warszawa 2002 0:10.

Skład Mszczonowianki: Maciej Dąbrowski(46'Jakub Kotleszka), Norbert Sadkowski, Damian Chełmiński, Jakub Jędrzejczak, Michał Sybilski(65'Wiktor Wojtczak), Kacper Ostrowski, Aleksander Czarnecki, Dominik Kocz, Łukasz Filipek, Mateusz Janus, Przemysław Witecki

Już w pierwszej minucie meczu tracimy bramkę a w 5 minucie przegrywamy już 2:0 to ustawiło cały mecz i ciężko było nam zareagować na ten przebieg wydarzeń. Nie potrafiliśmy się przeciwstawić tego dnia gospodarzom. Zapłaciliśmy frycowe i szybko musimy zapomnieć o tym spotkaniu. - powiedział trener Jarosław Karaś